recipes for dinner

Рас Ель Хану та яблука із гранатом заскленого з соусом з йогурту

Рас Ель Хану та яблука із гранатом заскленого з соусом з йогурту

Інгредієнти
1 х м’ясного відбору ягняти ноги (близько 2,1 кг)
2dbsp Asda Рас Ель Хануот
8 гвозків часнику
1 велика цибуля
200 мл Pom Чудовий 100% гранатовий сік
Петрушка з плоскою листкою 5 гр
5 гр. М’яти
5 гр. Кріпки
250 г жирного природного грецького кефіру
4тб насіння граната
1тбсп лимонного соку
1 тбс п мед

Метод
Підігріти духовку до 170C / 150C вентилятора / газу 3.

Покладіть ніжку ягняти на високоякісну обжарювану олову. Використовуючи гострий ніж, зрізуйте ягня близько 1,5 см один від одного. Всмоктуйте Ras el Hanout по всьому ягням, масажуючи його нарізами.

Баш 7 зубчиків часнику і грубо наріжте цибулю і розсипайте навколо м’яса. Залийте сік граната в олово, обережно не вимивайте спеції.

Щільно покрийте оловом фольгою. Обсмажте на 3 години 30 хвилин, поки ягня не стане ніжним і падає з кістки.

Тим часом, зробіть соус з йогурту, грубо нанесіть петрушку з плоскою лисою, м’ятою та кропом, потім роздайте решту часнику. Додати в миску з грецьким йогуртом, насінням граната та лимонним соком. Додайте сплеск води, якщо соус виглядає трохи товстим. Відкласти.

Вийміть ягня з духовки і обережно висушіть соки для приготування їжі у невелику каструлю, відкидаючи цибулю і часник. Покрийте ягняти з фольгою знову і поверніться до духовки.

Знежирюйте жир з приготування соків і додайте мед. Доведіть до кипіння. Дайте пузирі на середньому вогні, поки не зменшиться на ¾, зробіть сиропну глазур’ю. Це може зайняти до 20 хвилин.

Підніміть духовку до 200C / 180C вентилятора / газу 6.

Покладіть половину глазурі на ягня і повертайте в піч, розкриваючи, на 15-20 хв.

Видаліть ягня з духовки та ложки над залишкою глазур’ю. Покрийте вільною паличкою з фольги та дайте стояти на 20 хвилин, перш ніж переходити до нагрівається страви.

Щоб служити, візьміть трохи більше насіння з граната, покладіть у маленьку миску і посипте решту над ягняти з пелюстками троянд. Грубо нарізати додаткову листову петрушку, м’яту та кропу і розсипати. Подається негайно з мисками соусу з йогурту та насіннями граната на боці.